Cozrum Homes Citi Town

  • The lagest option:
  • 2 gäster
  • 1 säng
  • 1 sovrum

Lägenheten Cozrum Homes Citi Town Ho Chi Minh-staden, som ligger inom 20 minuters promenad från Museet för krigets kvarlevor, erbjuder Wi Fi. Aktiva gäster kommer att njuta av isrink.

I lägenheten Cozrum Homes Citi Town finns parkettgolv, samt bekvämligheter som luftkonditionering. Lägenheten har parkettgolv. Detta boende erbjuder gästerna hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet. Dessutom finns det en duschkabin och en separat toalett.

Lägenheten Cozrum Homes Citi Town erbjuder en kokvrå samt matplats för gästernas bekvämlighet.

Lägenheten ståtar med ett väldigt bra läge i handelsdistriktet. Turisterna kan besöka Huvudpostkontoret inom några kvarter från den här lägenheten. Landmark 81 ligger inom 1 km från boendet. Järnvägsstationen Hoa Hung är belägen cirka 25 minuters promenad bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Cozrum Homes Citi Town Ho Chi Minh-staden
Vika Homestay
Mobilpris

Vika Homestay

8.7
Fantastiskt 546 recensioner
109 m från boendet
USD 17 USD 15
per natt
Green Home
Mobilpris

Green Home

8.0
Väldigt bra 3 recensioner
127 m från boendet
Jackey House
Mobilpris

Jackey House

168 m från boendet
USD 22 USD 20
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Tan Son Nhat internationella flygplats
    8 km

    Tågstationer

    Hoa Hung Train Station
    2,6 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi i rummet

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Snabbincheckning/-utcheckning
    • Säkerhet

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Matbord

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Brandsläckare
    • Kortåtkomst
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 23:00
    Utcheckning: från 11:00 till 12:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten Cozrum Homes Citi Town?
      Populära sevärdheter nära lägenheten Cozrum Homes Citi Town inkluderar Landmark 81, som ligger 14 minuters promenad.
    • Finns det gratis Wi-Fi i lägenheten Cozrum Homes Citi Town?
      Internet tillhandahålls gratis i lägenheten Cozrum Homes Citi Town.
    • Accepterar lägenheten Cozrum Homes Citi Town husdjur?
      Lägenheten Cozrum Homes Citi Town tillåter husdjur.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Tan Son Nhat internationella flygplats
    8 km

    Tågstationer

    Hoa Hung Train Station
    2,6 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Cozrum Homes Citi Town Ho Chi Minh-staden

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng